Wydawnictwo muzyczne

Wydawnictwo muzyczne

TOMEK WACHNOWSKI „FOREVER”

Płyta „Forever” to najnowszy album Tomka Wachnowskiego, który  zawiera kilkanaście piosenek tego artysty w zupełnie nowych aranżacjach. Na płycie znalazły się również dwie premierowe pozycje, m.in. Snowflakecity, czyli angielska wersja „Śniegowic” – najbardziej znanej piosenki tego śpiewającego autora i kompozytora. Jak napisał sam Artysta ta płyta to nie jest podsumowanie czy pożegnanie. Tomek Wachnowski ma jeszcze trochę planów i zamierza je zrealizować. Dla siebie i dla fanów.

Ta płyta to spotkanie stricte gitarowe, bo do współpracy Tomek Wachnowski zaprosił Jacka Królika, którego zna z ”tamtych czasów”, ale wcześniej nie dane im było skrzyżować swych gitar. A te piosenki powstawały przy gitarze, na gitarę i w gitar towarzystwie powinny przebywać. Ta płyta to powrót sentymentalny, ale też emocjonalny krok do przodu.

W nagraniach udział wzięli również: Oleg Dyyak, Anna Dyyak, Ola Królik, Tomasz Kupiec, Gertruda Szymańska, Janek Wachnowski, Edgar Wojtasiak oraz gościnnie w utworze „Bo jak Cię mam zapomnieć” Magda Piskorczyk.

 

Płyta Tomka Wachnowskiego „Forever” dostępna jest na stronie:

Tomek Wachnowski – Forever

Link do Spotify:

Link do YouTube: