Organizacja wydarzeń

Organizacja wydarzeń

OPEN EYES ART FESTIVAL

Open Eyes Art Festival to cykl wydarzeń artystycznych, które podejmują tematykę poruszaną przez ruch Open Eyes Economy. Festiwal powstał w 2021 roku jako następstwo i naturalna ewolucja wcześniej organizowanego Open Eyes Festivalu. Organizatorami inicjatorami wszystkich wydarzeń są cztery krakowskie instytucje: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Nowohuckie Centrum Kultury oraz Przedsiębiorstwo Społeczne Agencja Artystyczna GAP.

 

Podczas OEAF prezentujemy unikatowe koncerty, ciekawe wystawy, nietuzinkowe spektakle i merytoryczne spotkania z udziałem krakowskich artystów. Większość wydarzeń, stanowiąca część Festiwalu, przygotowywana jest specjalnie z myślą o danej edycji, a jego organizatorzy uczestniczą w produkcji niemal każdego przedsięwzięcia.

 

Podczas ubiegłorocznej edycji obok wielkich nazwisk, takich jak Lupa, Orłowski czy Hammano, w programie pojawili się także młodzi artyści, będący dopiero na początku swojej artystycznej drogi.

Więcej informacji o Festivalu znajdziecie na stronie https://oeaf.pl/